Obózy wspinaczkowe 2023

Już po raz piąty mam przyjemność zaprosić Państwa na obóz wspinaczkowy dla dzieci i młodzieży w sercu Jury-Krakowsko Częstochowskiej. Proponuję jak zawsze tydzień dobrej zabawy podczas nauki wspinaczki, a także aktywny i kreatywny czas spędzony w pięknych jurajskich plenerach.
W razie pytań jak zawsze zapraszam do kontaktu – a poniżej przesyłam szczegóły.
Pozdrawiam,
Agata Kieraś
608011645
wspinanienajurze@gmail.com
Terminy: 25 czerwca-1lipca 2023 r. oraz 6-12 sierpnia 2023 r.
Miejsce: zakwaterowanie i wyżywienie w TRAFO BASE CAMP, Podlesice 79 (trafobasecamp.pl), wspinaczka w okolicach Podlesic (Góra Zborów, Kołoczek, Apteka, Morsko, Rzędkowice, Mirów…), zajęcia i wycieczki po okolicy, dzień restowy z atrakcjami i zwiedzaniem okolicy, wyjście nad zalew lub basen i wiele innych atrakcji;
Koszt: 2600 zł, w cenie: zakwaterowanie i pełne wyżywienie, ubezpieczenie, całodobowa opieka wychowawców oraz zajęcia z instruktorami, niezbędny sprzęt wspinaczkowy, wejścia na wszystkie atrakcje i pamiątkowy upominek;
Zgłoszenia: do 1 maja 2023
Kontakt: Agata Kieraś, 608011645
Przyjazd do Podlesic we własnym zakresie: 25 czerwca 2023 oraz 6 sierpnia 2023, godz. 14:00
Zapewniamy:
• nocleg w Trafo Base Camp – klimatycznym wspinaczkowym pensjonacie w Podlesicach;
• śniadania i obiadokolacje w Trafo Base Camp (z możliwością wege/wegan) oraz lunch w skały;
• zajęcia pod okiem doświadczonych instruktorów i wychowawców w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności uczestnika – nauka technik, doskonalenie umiejętności, wspinaczka w skałach i na bulderowni, zajęcia teoretyczne (w granicach rozsądku);
• codzienne rozgrzewki i treningi, wieczorne relaksacje czy sesje jogi;
• cały niezbędny, atestowany sprzęt wspinaczkowy;
• ubezpieczenie wypoczynku;
• w dzień restowy -niespodzianka;
• zajęcia z ratownictwa medycznego;
• warsztaty w Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego;
Szczegółowy opis:
Obóz dla dzieci zlokalizowaliśmy w klimatycznym wspinaczkowym pensjonacie Trafo Base Camp w Podlesiach. Obóz jest propozycją tygodniowych, bardzo aktywnych zajęć wspinaczkowych dla dzieci, zarówno tych, które nie miały do czynienia ze wspinaczką, jak i już wspinających się. Propozycja obejmuje pełne zakwaterowanie, z dwoma posiłkami w bazie i lunchem w skały. Dzieci będą mieć wypełniony czas – od porannych rozgrzewek i treningów, przez zajęcia w skałach, po popołudniowe aktywności, gry, zabawy i wieczorne ogniska, jogę czy warsztaty.
Podlesice to serce północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej – wspinaczkowej mekki na mapie Polski. To tu swoje pierwsze kroki w skałach stawiali późniejsi alpiniści i himalaiści. Również dziś wspinanie przyciąga tu zarówno profesjonalistów, jak i amatorów uprawiania tego wertykalnego sportu. Wspinaczka nie tylko rozwija siłę mięśni i sprawność, ale również wspaniale doskonali hart ducha, poprawia pewność siebie i jest idealnym lekiem na… lęk wysokości i przestrzeni! Jest więc idealną aktywnością dla dzieci, które rozwijają sprawność i kształtują swój charakter, a wspinanie to bezpieczny sport, który można uprawiać w każdym wieku.
Oprócz wspinaczki, która jest kluczowym elementem obozu proponujemy aktywne atrakcje w dzień restowy, ale to jeszcze niespodzianka ???? Wspinaczka będzie się odbywała pod okiem doświadczonych instruktorów, w przepięknych krajobrazach, a całodobowa opieka zapewnia uczestnikom odpowiednią pewną opiekę.
Co powinien mieć ze sobą uczestnik: legitymację szkolną, wygodny plecak (nie musi być duży), latarkę (czołówkę), buty trekkingowe (mogą być niskie, wygodne adidasy) i do wspinaczki (jeśli posiada, nie musi), wygodny strój sportowy, odzież przeciwdeszczową, bidon na wodę (jeśli ma), karimatę (jeśli ma). Jeśli uczestnik nie ma swojej uprzęży i kasku wspinaczkowego to proszę o zgłoszenie tego wcześniej mailowo. Buty wspinaczkowe nie są niezbędne, ale jeśli ktoś chce, to można je wypożyczyć w sklepie w Trafo, na miejscu (koszt ok. 10 zł/dzień).
Dziecko nie musi mieć ze sobą telefonu (dostępny będzie telefon do opiekunów) – telefony i tablety będą zbierane i rozdawane uczestnikom jedynie w czasie odpoczynku poobiedniego (na godzinę dziennie).
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania obozu, jeśli nie zbierze się wymagana liczba uczestników.

czytano: 748 razy

autor: trafobasecamp.pl

data dodania: 2023-04-02 18:27:31